Toppery to alternatywa dla tradycyjnych świeczek. To nic innego jak dekoracje na tort, jakie stosowane są coraz częściej. Niekiedy ma się do czynienia z napisem, który może być indywidualnie personalizowany. Innym razem można mieć do czynienia z ciekawymi, dowolnymi kształtami. Toppery znajduje się zawsze na wierzchołku tortu.

Dekoracje na torcie

Nikt nie wyobraża sobie urodzinowego tortu bez uroczystego dmuchania świeczek. To fakt, ważny element, który już nie raz i nie dwa był w stanie stworzyć nie lada zamieszanie. Niekiedy też ściekający po bokach wosk przedostawał się na słodki deser, psując zebranym apetyty. Powstały więc toppery na tort, które stanowią ozdobny element, wbijany do środka za pomocą specjalnych wykałaczek. Dekoracja w formie pionowej może zostać dopasowana do różnych okazji.

Symboliczne toppery na torcie

Czy to oznacza, że toppery raz na zawsze wykreślą świeczki z urodzinowych przyjęć? Oczywiście, że nie. Można jak najbardziej pozostawić świeczki. Należy jednak pamiętać o ich odpowiednim zabezpieczeniu. Z kolei toppery mogą zostać wykorzystane symbolicznie przy wielu innych okazjach, jak np. rocznica ślubu, studniówka, przejście na emeryturę, baby shower, itd. W chwili obecnej wiele można znaleźć takich dekoracji, jakie będą w stanie podkreślić jeszcze bardziej wyjątkowy charakter całej uroczystości. To właśnie dzięki topperom tort staje się piękniejszym dziełem cukierniczym, jakie wprawi w zachwyt wszystkie osoby.

Neutralne dekoracje

Decydując się na zakup takich dekoracyjnych elementów, należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego są one wykonane. Polecane są te toppery, które wykonane są z drewna lub plexi. Jest to spowodowane tym, że są to tworzywa, jakie nie wchodzą w reakcje z produktami żywnościowymi. Zachowują się one wobec tortów w sposób neutralny. Do tego dostępne są one w różnych odcieniach, więc tym bardziej będzie można dopasować je do istniejących okoliczności.

Dekoracje do zamówienia

Toppery na tort, jak również do innych, słodkich deserów, można zamówić w ofercie firmy Postwood. Ich oferta jest bardzo szeroka. Zakupy mogą u nich poczynić nie tylko profesjonalne cukiernie, ale również klienci indywidualni. Do zamówienia są m.in. takie toppery:

  • na torty weselne,
  • na chrzest święty,
  • z okazji dnia kobiet,
  • urodzinowe.

I jeszcze wiele innych. Firma Postwood oferuje gamę gotowych topperów, jak również możliwość zamówienia personalizowanych dekoracji np. na okrągłą rocznicę urodzin.

Najczęściej wynierane oferty:

https://postwood.pl/46-toppery-na-tort-weselny
https://postwood.pl/41-toppery
https://postwood.pl/48-toppery-na-chrzest-swiety
https://postwood.pl/53-toppery-na-urodziny
https://postwood.pl/73-toppery-komunia-swieta

Będzie można więc jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość danej okazji.